Кабінет абонента

Логін
Пароль
запам'ятати

EX.UA

EX.ua - найбільший український файлообмінник, заснований влітку 2009 року. Усі сервери розташовані на території України. Сервіс дозволяє завантажувати файли до 50 ГБ.Cтаном на листопад 2011 року, EX.ua займав 10 місце найвідвідуваніших сайтів серед українських інтернет-користувачів

Кожен користувач може завантажити свої файли. На сервери EX.ua можна завантажувати будь-які види файлів, включаючи відеофайли, зображення, аудіо, текст та образи дисків з іграми та програмами. Якщо об'єкт не використовувався більше 30 днів, він може бути видалений системою.

Зареєстровані користувачі можуть також завантажувати файли на свою персональну сторінку і (на власний вибір) зберігати їх лише для себе, відкрити до них доступ іншим користувачам або навіть розмістити їх у публічному доступі у відповідному тематичному підрозділі. Такі файли можуть зберігатися протягом необмеженого терміну. Проте з листопада 2014 року забороняється «використовувати ресурс для архівного та резервного зберігання даних, тобто для тривалого зберігання великого обсягу даних без мети їх регулярного або якнайшвидшого використання».

З грудня 2010 завантаження файлів дозволено лише для українських користувачів.

http://www.ex.ua/

OK