Кабінет абонента

Логін
Пароль
запам'ятати

Цифрове телебачення

Цифрове телебачення нового покоління.

olltv

megogo

prosto

Значно вища якість зображення і звуку, ніж в інших видах телемовлення — телеканали у HD якості та зі стерео звуком!

IPTV (OTT) - це можливість дивитися велику кількість телеканалів. До того ж Ви зможете вибирати й дивитися ті канали, які вам дійсно цікаві, цілодобово.

IPTVbotton

Технологія IPTV така, що на екрані у вас завжди буде чітка, ясна і насичена кольорами картинка, яка не залежить від погоди, довжини кабелю і налаштувань телевізора. До речі, Вам не доведеться налаштовувати телевізор самостійно тому, що телевізійна приставка або програма OTT Player на комп'ютері вже налаштована на трансляцію обраних вами каналів. Якщо Ви вже підключені до мережі OptiCom, то ніякої прокладки додаткових проводів і установки антен не потрібно — для IPTV використовується звичайний ethernet-кабель, який вже прокладений в вашому будинку.

Дивитися IPTV можна не тільки по телевізору, а й на моніторі комп'ютера або Вашому Андроїд-пристрої. Для підключення телевізора потрібна телевізійна приставка MAG 250, а для перегляду IPTV на комп'ютері достатньо лише встановити програмку IPTV Player Opticom.

Для того, щоб відстежити час початку улюблених передач, не потрібно купувати телепрограму. У налаштуваннях плеєра або приставки передбачений електронний ТВ-гід - коротка і докладна телевізійна програма на поточний день і тиждень.

SmartTVbutton

Отже, що вже Ви отримуєте, підключившись до цифрового телебачення IPTV:

  • Інтернет і телебачення йдуть в одному кабелі, при цьому можна одночасно користуватися інтернетом і дивитися IPTV;
  • Електронна програма телебачення на тиждень вперед і зручне меню вибору каналів;
  • можливість в меню приставки (плеєра на комп'ютері) змінювати тарифний план;
  • можливість в меню приставки (плеєра на комп'ютері) встановити батьківський пароль на перегляд телеканалів;
  • Зображення передається без спотворень, цифрова передача сигналу виключає можливість перешкод і шумів;
  • В IPTV є можливість перегляду телеканалів на телевізорі або на комп'ютері (при перегляді на комп'ютері нема потреби купувати телевізійну приставку).

IPTV - це нова технологія, яка дозволяє ефективно передавати телевізійний канал через публічний Інтернет. На відміну від таких традиційних видів цифрового телебачення як ефірне, кабельне або супутникове - IPTV - це повністю інтерактивний сервіс, що функціонує в Інтернеті.

OK