Кабінет абонента

Логін
Пароль
запам'ятати

Тарифи Велика Олександрівка

Baner-10

Тарифи дійсні для нових абонентів з 01.02.2020 р.
Для існуючих абонентів тарифи вступають в силу з 01.02.2020 р.
Мінімальний термін дії тарифних планів до 01.06.2020 р.

Тарифи для приватного сектору

Олександрівка-2

Ми впевнені, що кожен абонент обере серед запропонованих нами тарифів найвигідніший для себе. Протягом 30 днів ви зможете користуватися послугами на швидкості до 100 Mbat/s — безкоштовно!

Тарифи для багатоквартирних будинків

Олександрівка

Ми впевнені, що кожен абонент обере серед запропонованих нами тарифів найвигідніший для себе. Протягом 30 днів ви зможете користуватися послугами на швидкості до 100 Mbat/s — безкоштовно!

"Вартість (грн/міс)" - вартість тарифного плану на місяць. Активується одним платиже на один календарний місяць, не залежно від дня придбання абонентом пакету.

"Швидкість до (мбіт/с)" - максимальна швидкість доступу до глобальної мережі Інтернет, яку надає оператор, в обраному тарифному плані.

"Статична адреса" - Оператор фіксує за абонентом пряму Інтернет адресу.

"Динамічна адреса" - Абоненту надається пряма Інтернет адреса, але вона може змінюватися.

"Гарантія від оператора" - додаткова гарантія від оператор, більш детально - гарантія від оператора

"Кредит довіри" - абонент має можливість придбати пакет на місяць та сплатити за нього пізніше, у продовж 5-8 календарних днів. Що є програмою лояльності та довіри оператора до абонента.

"OTT сервіс" - провайдер забезпечує надання послуг доступу до контенту абонентам OTT операторів, а саме гарантує стабільну швидкість для перегляду SD та HD якості каналів.

"Безкоштовне налаштування обладнання (роутера)" - Безкоштовне налаштування абонентського роутера на момент підключення абонента до мережі.

"Вартість підключення до Інтернету" або "Вартість підключення до Інтернету приватний будинок" - В ціну підключення входить: Абонентський передавач; Прокладання кабелю від обладнання Оператора до приміщення абонента; Свердління одного отвору; Підключення до абонентського кросу; Надання абонентові 20-ти метрів кабелю для самовільного прокладання в приміщені абонента; Реєстрація та налаштування мережевих параметрів абонентського комп’ютеру (ОС Windows);

У вартість підключення не входить монтаж прокладка кабелю в коробах, плінтусах, сайдінгах, за підвісними стелями тощо, пересування меблів, пошук драйверів та встановлення додаткового обладнання чи ПО, налаштування роутерів, точок доступу тощо, а також ремонт комп’ютерів чи відновлення працездатності тощо.

Послуги доступу до мережі Інтернет в с Велика/Мала Олександрівка надає:

СПД-ФО Бєлякова Н. П.
реєстраційний номер 1908815825
Включений до Реєстру операторів та провайдерів телекомунікацій за номером 2398 від 09.12.20 р.

Договір - оферта читати договір
Показники якості переглянути.
З 21 липня 2014 р. абоненти переводяться на обслуговування відповідно до нової редакції Публічної Оферти (Договору) про надання телекомунікаційних послуг.

Правила надання і отримання телекомунікаційних послуг

OK